Strzelecki popis Błękitnych

W minioną sobotę 26 października drużyna Seniorów Błękitnych urządziła sobie strzelecki festiwal na boisku w Popowie. 

Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Sokoła Duszniki, która w każdym elemencie piłkarskim ustępowała naszym zawodnikom. Już w pierwszych minutach spotkania doskonałe sytuacje strzeleckie zmarnowali K. Bzdziel i K. Gregorek. Jednak to właśnie Ci sami zawodnicy w przeciągu 5 minut  potrafili zafundować przeciwnikowi 3 bramki i praktycznie mecz się dla Sokoła skończył. Przed przerwą bramki dla Błękitnych zdobyli jeszcze D. Woelk i T. Tyrchan i z przewagą 5 bramek drużyna Błękitnych schodziła do szatni.

Po przerwie trener Bajor dokonał 3 zmian dając pograć zawodnikom rezerwowym. Mimo tego obraz gry się nie zmienił. Raz za razem na bramkę przeciwnika sunęły ataki Błękitnych, których ukoronowaniem były 3 bramki Kamila Bzdziela. Warto podkreślić również pionierskie bramki w naszym zespole zdobyte przez Mariusza Woźniaka i Michała Figlarza. Zespół Sokoła stać było tylko na honorowe uderzenie pięknym strzałem pod poprzeczkę. Tym samym zespół Błękitnych wygrywa spotkanie 10:1 i umacnia się na drugim miejscu w tabeli tracąc do lidera Sparty Szamotuły 4 punkty.

Za tydzień 02 listopada nasz zespół wyjeżdża na trudne spotkanie do Promienia Opalenica. Mamy nadzieję, że nasi zawodnicy nie wystrzelili wszystkich naboi w sobotnim spotkaniu.

Seniorzy

Następny mecz

Tabela Seniorzy

Zespół Punkty
1 BŁĘKITNI Wronki 0
2 Leśnik Margonin 0
3 1922 Lechia Kostrzyn 0
4 Sparta Złotów 0
5 Sparta Oborniki 0
6 Wełna Skoki 0
7 Płomień Połajewo 0

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem