„4 do 0” i mamy wicelidera

W sobotę 28 września Błękitni na boisku w Popowie podejmowali dotychczasowego wicelidera tabeli NKS Niepruszewo prowadzonego przez znanego w światku piłkarskim trenera Czesława Jakołcewicza. Mecz rozpoczął się od mocnych ataków zawodników Błękitnych nie zakończonych zdobyczą bramkową. Goście ograniczali się do sporadycznych kontrataków. Jednak po jednym z nich mogli objąć prowadzenie, kiedy to w sytuacji stuprocentowej zawodnik Niepruszewa trafił w poprzeczkę. Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 14 minucie, kiedy po nieudanej interwencji bramkarskiej na listę strzelców wpisał się Jakub Krok- Adamski ( rocznik 2001). Po zdobyciu bramki Błękitni uspokoili grę i raz po raz sunęły ataki na bramkę gości. Swoją dobrą grę w tym meczu w ostatniej minucie pierwszej połowy uwieńczył bramką Kamil Bzdziel i drużyna Błękitnych do szatni schodziła z dwubramkową przewagą.

Po przerwie w 48 minucie Błękitni zdobywają trzeciego gola za sprawą Karola Gregorka. Przy trzybramkowym prowadzeniu trener M. Bajor dokonał kilku zmian, które nie miały wpływu na dalszy przebieg spotkania. Nadal stroną atakującą był zespół Błękitnych stwarzając kolejne sytuacje bramkowe, z których najlepszej nie wykorzystał D. Woelk.  W 85 minucie spotkania 4 gola zdobywa pięknym uderzeniem najmłodszy uczestnik spotkania Patryk Draszczyk ( rocznik 2002), a cały mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem wronieckiego zespołu 4:0. Po tym zwycięstwie Błękitni wracają na fotel wicelidera tracąc do prowadzącej Sparty Szamotuły 2 punkty. 

W najbliższej kolejce zespół Błękitnych czeka w sobotą 05.10. wyjazdowe spotkanie we Wronczynie.

Seniorzy

Następny mecz

Tabela Seniorzy

Zespół Punkty
1 BŁĘKITNI Wronki 0
2 Leśnik Margonin 0
3 1922 Lechia Kostrzyn 0
4 Sparta Złotów 0
5 Sparta Oborniki 0
6 Wełna Skoki 0
7 Płomień Połajewo 0

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem