Dnia 14.01.2018 drużyna Trenera Myszkowskiego udała się do Czerwonaka na turniej rocznika 2006. Organizatorem turnieju był Koziołek Poznań. 

Nasze dziewczyny

Julia Rusinek i Nicola Przybysz dnia 07.01.2017 rozegrały turniej piłki nożnej ,,droga do Ligi Mistrzyń", Noworoczny turniej Orliczek na hali UAM Morasko. Dziewczyny rozegrały turniej w barwach drużyny UAM Poznań, który wygrał cały turniej. Julka i Nicola na codzień trenują w Młodzikach u Trenera Myszkowskiego i Vowie.

Udany weekend Młodzików.

Dnia 09.12.2017 (Sobota) drużyna prowadzona przez Trenerów  Fabiana Myszkowskiego i Dawida Vowie udała się na Turniej do Czarnkowa i Jarocina.

Kolejne powołanie otrzymała zawodniczka Julia Rusinek tym razem na mecz Mistrzowski z Lubuskim Związkiem Piłki nożnej. Zgrupowanie odbędzie się 19-20.09.2017. Julka rozgrywa swoje mecze w Młodzikach. 

 

Gratulujemy Julce i życzymy powodzenia. 

Drużyna Młodzików rozpoczęła rozgrywki ligowe organizowane przez Wielkopolski Związek Piłki nożnej w Poznaniu. Nasza drużyna występuje w III lidze Młodzików D1 grupa 4. 

Dwa pierwsze mecze już za nami w Sobotę 09.09.2017 drużyna Trenera Myszkowskiego zremisowała z Wełną Rogoźno 4:4, a w Środę wygrała 10:0 z Czarnymi Wróblewo. 

Od dnia 11.09.2017 w drużynie Młodzików D1 będzie obowiązywał podział na dwie grupy szkoleniowe. 

Zajęcia po za Trenerem Myszkowski będzie prowadził Dawid Vowie. 

Grupa Błękitna będzie miała zajęcia trzy razy w tygodniu w Poniedziałki, Środy i Piątki.

Grupa biała w Poniedziałki i Czwartki. 

Wszystkie treningi będą rozpoczynały się o 16:30 na boisku w Popowie. 

W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt z Trenerem Myszkowski 503-106-571 

Dnia 16.08.2017 w Popowie drużyna Młodzików rozegrała kolejny mecz kontrolny. Mecz odbył się na sztucznym boisku w Popowie o godz. 16:30. Przeciwnikiem drużyny z Wronek byli rówieśnicy z Międzychodu. 

Trenerzy przed rozpoczęciem spotkania ustalili, że mecz odbędzie się w trzech tercjach po 20 minut. 

Drużyna Młodzików rocznik 2005/ 2006 wznowiła treningi po okresie wakacyjnym. Podopieczni Trenera Myszkowskiego mają już za sobą pierwszą grę kontrolną. Do Popowa w środowe popołudnie przyjechała drużyna Ursusa Warszawa, która obecnie przebywa na zgrupowaniu w Łężeczkach. Zespół Młodzików wygrał to spotkanie 5 do 0. Dla zawodników z rocznika 2006 było to pierwsze spotkanie na ,,większym" boisku. Mecz odbył się w trzech tercjach 20 minutowych, trenerzy więc mieli czas na udzielenie wskazówek. W naszym zespole wystąpiły dwie dziewczynki Julia i Nikola, które bardzo dobrze sobie radziły na boisku. 

Informacje dla rodziców i zawodników grupy Młodzik D1 z rocznika 2005/2006. Trenerem drużyny będzie Fabian Myszkowski. Przedstawiam wstępny plan treningów i meczów kontrolnych w miesiącu Sierpień. Treningi będą odbywały się w Poniedziałki, Środy i Piątki. Godziny treningów będą różne ze względu na dużą liczbę trenujących drużyn na boiskach w Popowie. Zastrzegam sobie możliwość zmiany godzin, plan jest wstępny i kilka drobnych zmian może nastąpić. Proszę o informacje jeśli kogoś nie będzie na treningach. Wszystkie sprawy organizacyjne przedstawię na pierwszych zajęciach. Wszystkie wątpliwości bądź problemy proszę kierować bezpośrednio do Trenera Fabiana Myszkowskiego pod numerem telefonu 503-106-571.

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem