Juniorzy Starsi – Mistrzami Wielkopolski !!!

Drużyna Juniorów Starszych Błękitnych Wronki prowadzona przez trenerów A. Drozdowicza i M. Dolatę po wygraniu swojej grupy w Wojewódzkiej Lidze A-1 w dwumeczu o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku  zmierzyła się z drużyną KKS Kalisz. W pierwszym meczu wyjazdowym w Kaliszu nasz zespół uzyskał bardzo korzystny rezultat wygrywając 1:2 po bramkach K. Wamberskiego i M. Sanockiego. W meczu rewanżowym rozegranym w dniu 17.06. na boisku w Popowie nasi Juniorzy potwierdzili swoją supremację w Wielkopolsce. Pokonali swoich rówieśników z Kalisza 2:0 po bramkach Fabiana Grzelki i Jakuba Fatygi. Nasz zespół zdecydowanie dominował przez całe spotkanie i tylko brak skuteczności spowodował, że mecz zakończył się zaledwie dwubramkowym zwycięstwem.  Tym niemniej całemu zespołowi za wygranie ligi oraz zdobycie Pucharu Prezesa WZPN należą się gromkie brawa. Trenerzy oraz wszyscy zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach ligowych i meczach finałowych podczas imprezy kończącej rundę wiosenną otrzymali z rąk trenerów Pawła Janasa i Marka Bajora pamiątkowe medale z napisem „ MISTRZOWIE WIELKOPOLSKI”.

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem