O krok od Pucharu Prezesa WZPN

 

Minionego czwartku, w pierwszym meczu o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej juniorzy starsi Błękitnych Wronki (zwycięzca grupy 1 ligi wojewódzkiej) pokonali na wyjeździe 2:1 KKS Kalisz (mistrza gr. 2 ligi wojewódzkiej). Gole dla wronieckiego zespołu zdobyli Kamil Wamberski i Maciej Sanocki. Decydujący rewanż już w najbliższy poniedziałek (17 czerwca) o godzinie 18 na stadionie w Popowie.

AH

na zdjęciu: juniorzy starsi Błękitnych z trenerami i honorowym prezesem wronieckiego klubu Józefem Blaszką

autor zdjęcia: MKS Błękitni Wronki

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem