Krok do Centralnej Ligi Juniorów

W niedzielne przedpołudnie 10 listopada drużyna Juniorów Młodszych prowadzona przez trenera Michała Dolatę wykonała pierwszy mały krok w drodze do awansu do Centralnej Ligi Juniorów pokonując najlepszą drużynę z grupy 2 tj; zespół UKS Śrem  na boisku w Popowie 5:1.  Mecz dla naszych zawodników ułożył się najlepiej jak mógł; już w 2 minucie świetny rajd lewą stroną boiska przeprowadził J. Helak, który idealnie wyłożył piłę D. Bałdydze, który niestety minimalnie uderzył obok słupka. Ten sam zawodnik już 2 minuty później w pełni się zrehabilitował uzyskując prowadzenie dla Błękitnych. Kiedy po kolejnych 2 minutach Aleks Poskart zdobywa drugą bramkę dla drużyny Błękitnych wydaje się, że mecz Błękitni mają pod kontrolą. Wystarczyła jednak zupełnie niepotrzebna strata piłki pod własną bramką i drużyna ze Śremu w 26 minucie zdobywa kontaktową bramkę.

Po przerwie pierwsze minuty gry należą do drużyny UKS Śrem, której groźne ataki suną na bramkę zespołu Błękitnych. W bramce wronieckiego zespołu dobrze spisuje się jednak M. Zając, który z pomocą całego bloku defensywnego zażegnuje niebezpieczeństwo. Nerwowość w grze drużyny Błękitnych gasi w 61 minucie gol E. Furmana po składnej akcji całego zespołu. W 68 minucie kolejną składną akcję całego zespołu kończy Brajan Burzyński po znakomitym podaniu D. Bałdygi. W ostatnim kwadransie zespół przyjezdny postawił wszystko na jedną kartę, jednak wynik meczu w 77 minucie ustala A. Poskart i pierwszy mecz barażowy kończy się rezultatem 5:1 dla Błękitnych.

Mecz rewanżowy odbędzie się 16.11.2019 o godz.11.00 na boisku w Śremie. Naszym zawodnikom życzymy kontynuowania zwycięskiej passy.

W przypadku pozytywnego rezultatu nasz zespół o awans do Centralnej Ligi Juniorów czeka jeszcze dwumecz z najlepszym zespołem Regionu Kujawsko- Pomorskiego.

Juniorzy

Następny mecz

Ostatni Mecz

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem